Čt, 25. 11. 2021

Nabídka pracovní pozice v ALPY, spol. s r.o.

Do naší kanceláře v Praze 5 hledáme posilu. Případné zájemce žádáme o zaslání životopisu společně s aktuální fotografií na alpy@alpy.cz. Všem zájemcům odpovíme, vhodné pozveme na osobní pohovor.

Popis pracovní pozice:

  • emailová, telefonická i osobní komunikace se zákazníky a obchodními partnery
  • práce s rezervačními systémy
  • prodej zájezdů, tvorba individuálních nabídek pro zákazníky CK
  • administrativní a kancelářské práce
  • registrace členství v Alpenvereinu
  • prodej doplňkových služeb vč. pojištění
  • pracoviště na Praze 5, pevná pracovní doba

Požadujeme:

  • středoškolské nebo odborné vzdělání s maturitou
  • znalost anglického nebo německého jazyka (min. úroveň B1)
  • dobrou znalost práce na PC
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Výhodou (nikoli podmínkou):

  • praxe v oboru
  • zkušenost s komunikací s klienty
  • práce s redakčními systémy pro správu webu
  • zájem o hory a aktivní životní styl
  • znalost alpských regionů

Nabízíme:

  • zaškolení
  • přátelský kolektiv
  • zaměstnanecké benefity (odměny, příspěvek na dovolenou)
  • rozmanitou náplň práce
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • nástup ihned nebo dohodou

Zasláním svého životopisu společnosti ALPY s.r.o. dáváte souhlas se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních a citlivých údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů v platném znění pro účely výběrového řízení.