Samoobslužné chaty

Samoobslužné chaty


Samoobslužné chaty jsou většinou samostatně stojící domy nebo chaty, někdy se jedná o bývalé pensiony s velkou společnou kuchyní a jídelnou. Až na výjimky se dá přijet až k domu autem, mnohdy po nezpevněné cestě. V zimě je vhodné mít s sebou řetězy.
Výhodou je, že jste "doma" sami. Vhodné pro větší skupinky nebo více rodin. Pro někoho může být nevýhodou poloha mnohdy na samotě, větší vzdálenost od skibusu i centra obce.

REZERVACE - objekty je možno rezervovat pouze na celý týden s nástupem v sobotu. Na Silvestra je možná rezervace mnohdy pouze na 14 dní.

Na následujících stránkách si můžete vybrat a rezervovat některou z více jak 300 chat a domů nacházejících se v Rakousku, hlavně pak v Salcbursku a Korutanech.
Rezervaci si můžete vytvořit on-line, platba probíhá kartou či převodem v €. Rezervační a odjezdové informace obdržíte v německém nebo anglickém jazyce. Platné jsou smluvní podmínky rakouské společnosti Hüttenpartner.

V případě zájmu o rezervaci některé z chat a platbu v CZK můžete kontaktovat CK ALPY. Cena v € bude přepočítána aktuálním kurzem. Pokyny k rezervaci a odjezdové informace obdržíte v českém jazyce. Platné budou podmínky CK ALPY.
 

Samoobslužné chaty


Kliknutím na obrázek budete přesměrování na on-line rezervační systém.

Nenašli jste chatu či objekt podle svých představ?
Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám nabídneme i jiné ubytování.