Alpy pro seniory


Alpy


Nabídky autobusových zájezdů v roce 2021Východní Tyrolsko pro běžkaře
Rakousko, č. 21201
30.1. - 6.2.2021 ZRUŠENO

Brdy – západní část
Česká Republika, č. 21202
15.5. - 22.5.2021
NOVÝ TERMÍN: 25.9. - 2.10.2021

Orlické hory – východní část
Česká Republika, č. 21203
19.6. - 26.6.2021

Hohe Tauern – Mölltal
Rakousko, č. 21204
17.7. - 24.7.2021

Horní Posázaví
Česká Republika, č. 21205
24.7. - 31.7.2021

Sengsengebirge a východní část Totes Gebirge
Rakousko, č. 21206
11.9. - 18.9.2021
máme poslední 1 volný dvoulůžkový pokoj


rezervace zájezdů přes výše uvedené odkazy, emailem, nebo osobně v CK ALPY v Praze 5

 


 

 

VŠEOBECNÉ INFORMACE K ZÁJEZDŮM

 

 

DOPRAVA, ODJEZDY, MOŽNOSTI PŘISTOUPENÍ
U všech nabízených zájezdů bude doprava zajištěna autobusy. Autobusy budou vyjíždět z Prahy ze zavedeného parkoviště - z Prahy 4, Antala Staška 80 (před poliklinikou). Parkoviště se nachází u stanice metra trasa C stanice “Budějovická” u výstupu z metra směr “Poliklinika” (druhé schodiště vpravo). Doby odjezdů jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Autobus bude vždy k dispozici po celou dobu zájezdu a bude zajišťovat příjezd k východiskám na jednotlivé túry a odvozy z túr do místa ubytování. Po předchozí domluvě bude možné u každého zájezdu přistoupit nebo vystoupit na trase autobusu např. v Plzni nebo v Českých Budějovicích evtl. v Brně. Zájemci o tuto službu uvedou laskavě tento požadavek již při přihlášení na zájezd.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
U všech zájezdů, bude zajištěno ubytování v penzionech nebo v hotelích většinou ve 2 lůžkových, případně ve 3 lůžkových pokojích se sprchou i WC. U zájezdů je v ceně obsažena polopenze. Při túrách bývá možnost zakoupení občerstvení v údolních střediscích nebo na horské chatě (jídlo, čaj, pití). U všech zájezdů je možné u řidiče autobusu zakoupit nealkoholické nápoje i pivo v plechovkách.

DOPORUČENÁ VÝSTROJ A VÝZBROJ
Turistické oblečení (větrovka, golfky nebo kalhoty na trekking), pohorky resp. pevné trekové boty, ponožky, funkční spodní trička, fleecové bundy, vrchní vrstva - bunda z vhodného materiálu, klobouk nebo čepice proti slunci, kulich, rukavice, kamaše, pláštěnka, tmavé brýle, krém proti UV záření, termoska resp. láhev na pití, čelová baterka, osobní lékárnička s léky, vhodný batoh, teleskopické hole.
Pro zájezd na běžky - běžecké příp. sjezdové lyže, lyžařské boty, vosky, brýle na lyže, ledvinka nebo vhodný batoh na běžky.

CENA ZÁJEZDŮ
U všech zájezdů je v ceně obsažena doprava autobusem tam a zpět včetně přepravy na výchozí místa túr a zpět do místa ubytování a vč. parkovného a dálničních poplatků, mýtného a poplatků za parking. V ceně je dále obsaženo ubytování s polopenzí, průvodcovské služby, cestovní pojištění, pojištění proti úpadku cestovní kanceláře ALPY.
V cenách zájezdů není obsaženo jízdné lanovkami, lodí, místní veřejnou dopravou a ani vstupné do muzea, na zámek, na výstavy, do jeskyní nebo do jiných objektů.

PŘIHLÁŠENÍ NA ZÁJEZD
Při přihlášení (přes www.alpy.cz nebo osobně v CK ALPY) laskavě uvěďte, s kým chcete být na zájezdu na pokoji ubytováni. Pokud nemáte vhodného partnera či partnerku – i toto nám krátkou zprávou v přihlášce dejte laskavě vědět. Spolu tak předejdeme nedorozumněním při rozdělování účastníků na pokoje.

ÚHRADA ZÁLOHY – BANKOVNÍ SPOJENÍ
Vaše přihlášení se stane závazným až po složení zálohy, která činí cca 30% z ceny zájezdu. Doplatek se hradí měsíc před odjezdem. Úhradu zálohy i doplatku můžete provést složením hotovostí v CK ALPY v Praze 5, poštovní poukázkou na adresu CK ALPY nebo i bankovním převodem na účet vedený u banky Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1, číslo účtu 2900449689/2010. Jako VS uvádějte číslo smlouvy o zájezdu.

SLEVY
Pro účastníky všech vypsaných zájezdů zůstanou zachovány slevy, které jste uplatňovali i v minulých obdobích u CK ALPY.
Slevy jsou následující:
Všichni ti, kteří se dříve zůčastnili tří zájezdů ALPY pro seniory, získávají u zájezdů do zahraničí slevu 300 Kč a u tuzemských zájezdů pak slevu 200 Kč.
Účastníkům pěti zájezdů CK ALPY bude u zájezdů do zahraničí poskytnuta sleva 400 Kč, u tuzemských zájezdů sleva 300 Kč.
O slevu se laskavě přihlašte sami před podpisem smlouvy. Budete-li uplatňovat slevu po uskutečnění zájezdu, sleva vám nemůže být uznána.

OSTATNÍ INFORMACE
Pokud vám zaměstnavatel na zájezd přispěje nebo uhradí celou cenu zájezdu a bude vyžadovat k úhradě fakturu - není problém. V tomto případě budeme potřebovat správné fakturační údaje vašeho zaměstnavatele (přesný název a úplnou adresu, IČ a DIČ) vč. částky, která má být fakturována.
Na cestu autobusem je nejvhodnějším zavazadlem kufr a příruční taška nebo menší batoh. Do autobusu pro nutné osobní věci a průkazy vezměte malou tašku.
Každý z vás by měl mít na zájezd osobní lékárničku se základním vybavením a hlavně nezapomeňte na osobní léky. Před zájezdem nechte ověřit váš zdravotní stav a nastupujte na zájezd v dobré zdravotní kondici.

POJIŠTĚNÍ
Součástí ceny zájezdu je cestovní pojištění od pojišťovny Allianz.
Pojištěny jsou léčebné výlohy, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, odpovědnosti, asistenční služby a stornovací poplatky (do výše ceny zájezdu).
Informace o pojištění najdete na www.alpy.cz/pojisteni-allianz/